Pracownicy

Pracownicy:

Ewa Korba – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej

Alicja Żak – Główna Księgowa

Krystyna Pietrzak – Inspektor ds. księgowo-kadrowych

DZIAŁ POMOCY SPOŁECZNEJ

Maria Frączek – Starszy specjalista pracy socjalnej

Rejony socjalne: Bychawka Pierwsza, Bychawka Druga, Bychawka Trzecia, Bychawka Druga – Kolonia, Bychawka Trzecia – Kolonia, Wola Duża, Wola Duża – Kolonia, ul. Szkolna, ul. Powstańców Warszawy, ul. gen. Grota Roweckiego, ul. K. D. Maja

Anna Niedbała – Specjalista pracy socjalnej

Rejony socjalne: Gałęzów, Gałęzów – Kolonia Pierwsza, Gałęzów – Kolonia Druga, Wola Gałęzowska, Wola Gałęzowska – Kolonia, Podzamcze, ul. Podzamcze, ul. Pileckiego, ul. Budnego, ul. M. Konopnickiej, ul. B. Prusa, ul. Spokojna, ul. Sportowa, ul. Piękna, ul. 1 Maja, ul. Sikorskiego, ul. J. Dąbrowskiej

Małgorzata Korba – Specjalista pracy socjalnej

Rejony socjalne: ul. M. J. Piłsudskiego, ul. A. Fredry, Osowa Kolonia, Osowa, Kowersk

Małgorzata Urban – Pracownik socjalny

Rejony socjalne:   Leśniczówka, ul. Baczyńskiego, Kosarzew Dolny – Kolonia, Józwów, Romanów, Wincentówek, Zdrapy, ul. Zamkowa, ul. Podwale, ul. Wandzin, Wandzin, Skawinek, ul. Grodzany, ul.gen.W.Andersa, ul.S.Żeromskiego

Monika Wójcik – Pracownik socjalny

Rejony socjalne: ul. Makuszyńskiego, ul. Ogrodowa, ul. Rynek, ul. Reja, ul. A. Krajowej, Zaraszów, Zaraszów Kol., ul. Szarych Szeregów

Katarzyna Pszczoła-Tylec - Pracownik socjalny

Rejony socjalne: ul. T.Kościuszki, ul.F.Chopina, Urszulin,Olszowiec, Olszowiec Kolonia, ul. 11 Listopada, ul. E.Orzeszkowej, ul. Dąbrowskiej, ul. Zadębie, Zadębie, ul. Bat. Chłopskich, ul. Kopernika, ul.Polna, Łęczyca, ul.Rataja

Justyna Dyś – Specjalista pracy socjalnej

Zastępstwo pełni: Katarzyna Pszczoła-Tylec – Pracownik socjalny

Rejony socjalne:  Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Trzecia, Stara Wieś Druga, ul. Mickiewicza

Zastępstwo pełni: Monika Wójcik – Pracownik socjalny

Rejon socjalny: ul. Kwiatkowskiego, ul. Reymonta, ul. Ściegiennego, ul. Wyspiańskiego, Marysin, ul. Marysin, ul.Sienkiewicza, ul. J.Słowackiego, ul.S.Batorego, ul.K.Koźmiana, ul. Partyzantów

Kamila Migut – podinspektor ds. administracyjnych i świadczeń pomocy społecznej

Ewelina Nowicka – podinspektor ds. administracyjnych i świadczeń pomocy społecznej

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I 500+

Wioletta Kniaź – Starszy Inspektor ds. Świadczeń Rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Anna Żminda – Inspektor ds. Świadczeń Rodzinnych i ds. Świadczeń wychowawczych

Magdalena Krzesiak vel Czyżewska – Inspektor ds. dodatków mieszkaniowych i energetycznych i ds. Świadczeń Rodzinnych

Asystent rodziny:

Anna Kruszyńska

Informatyk:

Artur Gołąb

Kierowca:

Waldemar Kniaź

Opiekunki:

Teresa Chołaj

Joanna Wieleba

No Such Template. Please Select Valid Template and Try Again.